Seudónimo Seudónimo
  • 01-03-2018
  • Mathematics
contestada

A 9-pound bag of lollipops costs $12.04. What is the unit price, rounded to the nearest cent?

Respuesta :

2020080
2020080 2020080
  • 01-03-2018
1.34 dollars per pound t t t t t t t t t t t t t

Answer Link
agutz2018 agutz2018
  • 01-03-2018
I think it's $1.34 per lolipop
Answer Link

Otras preguntas

What aviation first is janice brown credited with
Which statement best describes the relationship between work and energy?
Mountain range separating europe and asia - ___________
what are the 5 phases of matter?
What is a shared characteristic of all animals
ASAP!! Pls help me. Show work
What difficulties did the US face in the Pacific theater?
What is a living will?
a number y increased by 5 is at most 28​
American cars maker produce 5650000 cars each year in Europe that Americans make 6 million 550 cars the mistake did Ben make how can he fix it