reneeeee2795 reneeeee2795
  • 03-11-2017
  • Mathematics
contestada

Taylor and Jesse are buying a magazine for $3.75 and a snack for $2.49. What is the total cost of the two items?

Respuesta :

Moonwalker7 Moonwalker7
  • 03-11-2017
3.75+2.49= $6.24

Hope this helps!
Answer Link

Otras preguntas

solve for the variables
How do archaebacteria survive extreme environments?
he has changed a lot transitive or intransitive​
Question 1 of 10 What happened to most of the people who went west to mine for gold? O A. They went back east to farm. B. They looked for other opportunities fo
how much of a majority is required for the u.s. senate and house of representatives to override a presidential veto?
please see attachment below
Dribbling in field hockey is when you.
whats 4x=16ill make brainoist easily :))) free brainlist ​
Recapturing fugitive slaves was easy and lucrative. True or False
Which of the follow best explains why geysers erupt intermittently? A) High pressure B) intermittent heat C) minor earthquakes D) lack of water