notsogoodatmathgal32
notsogoodatmathgal32 notsogoodatmathgal32
  • 02-11-2017
  • Mathematics
contestada

Rick bought 5 yogurt bars at the snack shop. Each yogurt bar cost $1.75 . Complete the table please!

Rick bought 5 yogurt bars at the snack shop Each yogurt bar cost 175 Complete the table please class=

Respuesta :

klupi
klupi klupi
  • 02-11-2017
2= $1.75
3= $5.25
4= $7.00
5= $8.75
Answer Link
baddieondeck
baddieondeck baddieondeck
  • 02-11-2017
#2. $3.50
#3. $5.25
#4. $7.00
#5. $8.75
Answer Link

Otras preguntas

Sally is a real estate salesperson. She earns 8% commission. month she sold two houses for $69,700 and $84,500. How much commission did she earn? a. $5,576 b. $
Write the equation of each line given the y-intercept and x-intercept. y-intercept is (0,-2), x-intercept is (-3,0)
B h Y 5.5 ft Х A - Z N 156 ft 16.5 ft
Hi I need a lot of help
one grain of this sand approx weighs 7 x 10^-5 b)how many grains of sand are there in 6300kg of sand? Give your awnser in standard form
What is most likely the amount of energy available at a trophic level of tertiary consumers if the amount of energy available to secondary consumers in that foo
Choose only the letters ​
Please explain this to me
How can being smart, kind and generous make you a better person? Click to add to​
Match each word description on the left with its drawing on the right. Some of the answer choices on the left may not be used. Ray XY Х Y Ray YX Х Line XY Point