guevarasky314321432
guevarasky314321432 guevarasky314321432
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELP!!!!!!!! ASAP

PLEASE HELP ASAP class=

Respuesta :

thomasturnernaz
thomasturnernaz thomasturnernaz
  • 26-09-2017
i think the answer to this question is c
Answer Link

Otras preguntas

It costs $2.99 for a dozen bagels at the local bakery. What is the unit rate per bagel?
Which value of x will make the equation2x-30=6 true?
Which of the following is NOT a major source of pressure that influences teens to seek escape through drug abuse? a. family demands and expectations b. a supp
A group of related words that has both a subject and a predicate is called a(n) a. adverb. b. clause. c. phrase. d. complex sentence.
what is the quotient of 5/8 and 20?
Which of the following would be considered a primary source? a. a biography about Winston Churchill b. an audio recording of Winston Churchill c. a timeline
In March, Isaiah and Freddie had the same amount of money in their savings accounts. In April, Isaiah deposited $210 into his account. Freddie increased the mon
What is 2x times 34 divided by 40
Which one of the following actions is more appropriate for dealing with major frustrations than with minor frustrations? a. Gaining control of your life b. Pe
Air is filtered, warmed, and moistened in the a. nose and mouth. c. lungs. b. throat. d. pharynx.