HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

need help please anyone know this
Many common products, such as wooden furniture, paper, and books, are made from trees. Which of the following is a likely consequence of humans cutting down a f
1. Fill in the blank with the correct form of the verb between parentheses. Ellos (poder) hablar en alemán. A) pueden.
What does the us allows its citizens to do?
If a bank pays 62 cents in non-interest expense per dollar of income, its _______ is equal to 0.62
WILL GIVE BRIANIEST TO CORRECT ANSWER!If Nike Earned 7.5 Million nation wide and decided to give %9.37 Percent to A Breast Cancer Research Society, How much Did
The average individual should consume ______ calories on a daily basis. 2. units
BRUTUS: I kiss thy hand, but not in flattery, Caesar, Desiring thee that Publius Cimber may Have an immediate freedom of repeal. CAESAR: What, Brutus? Exp
Who is pretty good in the subject English? Need all hands in deck:)
ulio was contented to envision his prospects as a future big league baseball player. Which word means “seeing within oneself”? A. contented B. prospects C. c