WakeM500768 WakeM500768
  • 03-11-2022
  • Mathematics
contestada

5 markers cost $6.55.Which equation would help determine the cost of 4 markers?

5 markers cost 655Which equation would help determine the cost of 4 markers class=

Respuesta :

DaleyzaB756487 DaleyzaB756487
  • 03-11-2022

5 markers -------> $6.55

4 markers -------> x

[tex]undefined[/tex]

Answer Link

Otras preguntas

you wrote a poem . (passive voice)​
PLEASE HELP IM FAILING.
Illustrate and describe your two favourite character from the merchant of venice
how does the narrator's point of view change how the events are described? percy jackson and the olympians lightning thief 1
more to come 10 questions
Don't make noise. They ............. (do) mediation inside room. ( use correct from a verb)​
Simplify your answer if possible.
Which of the following terms is used to describe a group of similar cells that work together to carry out a particular function? Choose 1 answer: A. tissue B. o
Write a java code to print Multiplication Table Till 20 HINTS: public static void main(String[ ] args) { int multiplicationTable[ ][ ]=new int [21][11];
Whats the use of the sun?