Justtae16
Justtae16
02-02-2017
Mathematics
contestada
Solve this and get 50 Points
Respuesta :
unicorn09
unicorn09
02-02-2017
Y=50-3.25X after 12 lunches it would have a value of 11$
Answer Link
JoshClair1010
JoshClair1010
15-03-2019
Answer:
Y=50-3.25X
12
$11
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 74+ )
Otras preguntas
5. Which of the following equations represents a horizontal line? a. y = x b.x=5 y=-12 d. y=-x +1
how does “i have a dream” relates to the “struggle of freedom” (30 points)
Describe Macromolecules
Which part of a flower grows into the fruit?
A 9-kilogram bag of cement costs $12.22. What is the unit price, rounded to the nearest cent
A card is randomly selected from the standard deck. What is the probability of selecting a red card, the king of spades, or the ace of clubs? A: 1/2 B: 7/13 C:
How could dumping pollutants, such as motor oil, in your driveway be hazardous to the neighbor 20 miles away? A. There is no harm in dumping toxins or pollutant
Members of the African Methodist Episcopal Church were known for: A. helping the sick during an epidemic. B. purchasing freedom for slaves. C. caring for runawa
Brody smelled a wonderful scent coming from the kitchen where his dad was baking a cake for Mother's Day. What allowed Brody's brain to register the smell? the
A clothing store spends $11 for each pair of shorts it produces and has fixed costs of $450. If the store makes 40 pairs of shorts, how much should the store ch