leighannford9 leighannford9
  • 04-03-2022
  • Mathematics
contestada

Here’s a picture of the question if you can’t read it I’ll type it out

Heres a picture of the question if you cant read it Ill type it out class=

Respuesta :

erinkozar7
erinkozar7 erinkozar7
  • 04-03-2022

Answer:

hello, the answer is D: 18

Answer Link

Otras preguntas

What is the domain of (9 / (y-4)) / ((5x+7) / (0.9 * x ^ 13 (8y-1)) ?
which has the best unit rate? 16 oz for $4.25 or 20 oz for $ 4.55 I chose 16 oz but I need to make sure it's right
Would the light turn on? Why or why not
Tameca is planning a hiking trip. the trail she would like to follow is 7.5 miles long. she plans to start her hike at 10:00am. she hopes to reach the end of th
Department e had 4,000 units in work in process that were 40% completed at the beginning of the period at a cost of $12,500. during the period, 14,000 units of
What indicates a positive test for the presence of salt?
What is the difference between a consumer and a producer? A) A producer receives a profit for a commodity and a consumer owns the business where the commodity
Why is the term "native americans" rejected by some historians and anthropologists?
Lutheran chorale melodies are analogous to what modern tunes?
CANN SOMEONE HELP ME PLEASEEE? I just need the example