williamsigh38 williamsigh38
  • 04-03-2022
  • Mathematics
contestada

I neeed help please help

I neeed help please help class=

Respuesta :

lokith
lokith lokith
  • 05-03-2022

Answer:

1 box of pencil cost 1 dollar and 1 box of pen cost 5 dollars

Answer Link

Otras preguntas

What's the value of pi?
solve the proportion2x + 1/x + 1 = 14/3x-1
Which decimal is equivalent to 13/20?
A certain animal in the zoo has consumed 39 pounds of food in six days. If it continues to eat at the same rate, in how many more days will its total consumptio
what is the definition of bureaucratic personality
What is twenty percent off 600 hundred pounds
In minks, the gene for brown fur (B) is dominant to the gene for silver fur (b). Which set of genotypes represents a cross that could produce offspring with sil
How many combinations of 3 students can a teacher choose from 32 students?   A. 96
Hitler intended to defeat great Britain by
How do you do 720 divided by 10 with the exponet of 3