kwilliams122990 kwilliams122990
  • 01-03-2022
  • Mathematics
contestada

I need HELPPPPP pleaseeeee

I need HELPPPPP pleaseeeee class=

Respuesta :

kaitsides3
kaitsides3 kaitsides3
  • 01-03-2022

Answer:

$84 per person because if multiply 84 by 4 its 168

Answer Link
hutchhutchann
hutchhutchann hutchhutchann
  • 01-03-2022

84 per person

Step-by-step explanation:

84+84=168

168+84=252

252+84=336

Answer Link

Otras preguntas

180 is the lack of 12 and a number, n. What are possible values of n
Why did Jews and Christians experience religious tolerance from Muslim leaders
what is 12925 rounded to the nearest ten thousand
What is the value of a? 9a - 3(a - 6)= -6
Which of the following is the correct way to rewrite the following run-on sentence? Mike joined the Army he became more disciplined during the training. A. Mike
Parmesan cheese was on sale for $13.60 per pound. Wesley bought a piece of the Parmesan cheese that weighed 1 1/8 pounds. How much did he pay?
Those delegates in attendance at the Convention of 1787 are often referred to as:
James McCulloch most likely supported the idea that Congress could create banks because...... A-he knew that Maryland law did not allow for state-run banks. B-h
Chaucer is believed to have had _____ children.
Which is the best correction of the sentence fragment? Joan wants to go to the mall. Or to an outlet store. A. Joan wants to go to an outlet store or go to a ma