ksksjfjdjskdkjejw ksksjfjdjskdkjejw
  • 04-02-2022
  • Mathematics
contestada

answer the question givin

answer the question givin class=

Respuesta :

Calpen Calpen
  • 04-02-2022

Answer:$3.50

Step-by-step explanation:find how much an individual lesson costs. 480/20=24 and 412.50/15=27.5 difference in price is equal to 3.5

Answer Link

Otras preguntas

A force (F) applied to an object of mass m1 produces an acceleration of 3.00 m/s^2. The same force applied to a second object of mass m2 produces an accelerati
A well-tested explanation for a set of observations or experimental results is a a. law. b. rule. c. theory. d. hypothesis.
The Vietnamese led independence movements against the Chinese. a. True b. False
At constant volume, if the Kelvin temperature of a gas is doubled, the pressure of the gas is halved. A. True B. False
The ability of solid rock to flow is called _____. convection plasticity seafloor spreading seismology
Microsoft s trash receptacle is called
Two numbers are in ratio of 2 to3 if the smaller number is 18 the larger number is what
Features of human behavior subjected to control and measurement.
Explain when you know you need to rename a mixed Number to subtract.
why is it a good idea to see a healthcare provider before beginning a fitness program?