Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

f(x)=2x and g(x)=2x+3,what is the value of f(g(-8))
How does world war 2 come to an end in Europe
How does this scene contribute to the plot? It gives Brutus and the others an excuse to drop the plan. It shows that Brutus and the others are afraid. It illust
How does Catherine feel about Gatsby and myrtles affair
Which of the following is not an advantage to joining a professional organization? obtaining a certification or licensure access to professional meetings, semin
15 POINTS -1883: Pendleton Act passed -1887: Interstate Commerce Act passed -1890: Sherman Anti-Trust Act passed This legislation reflects the government's at
solve using the substitution method -2x +y=4 y=3x+1​
You buy a new workstation that features an embedded RAID controller on the motherboard. You want to setup hardware RAID 10. How many hard drives are required, w
!!!!?!?!?!!!?!!?!!!!!?!!?!?!?!?!!?!?!?!
How to solve for x?????