Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

If Jack paid $1.99 for extracts and each extract has 2 ounces, how much did jack paid for 1 ounce?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
do $1.99 divided by 2
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-12-2016
You need to know how many extracts, don't you?
Answer Link

Otras preguntas

How do you drown a blonde?
2+2 Im graduated, so my points are up for grabs cause I’ll never use them
In the space provided, compare and contrast the role of production designers on a small budget production and a large budget production. Include examples in you
Find k such that the line is tangent to the graph of the function. Function: f(x)=k-x² Line: y=-6x+1
m r co m p re ssmy prev acc got banned and this is my new acc...im a boy of 19
Instructions: Your friend Jo just texted you saying she’s planning to meet some guy she met online. You know this is a really dangerous idea. Write a convincing
How can this sentence be changed into a compound sentence? Muriel will hand out the yearbooks you can pick one up in the student government office. • A. Add a c
Mrs. Bowlin organized the glue sticks into 7 bins. How many glue sticks were in each bin? ANSWER QUICKLY PLEASE ANYONE
f+1<5 please tyyyyyyyyyyyyyyyy
Can someone help me out with this question fast!?!?!