fdonaldss fdonaldss
  • 01-12-2016
  • English
contestada

chin bought 12 pounds of apples for $6 use the ratio table to find the cost of bying 3 pounds of appels

Respuesta :

nerdvodka
nerdvodka nerdvodka
  • 01-12-2016
Not sure why this is in the English section, but the answer is 1.50.
Answer Link

Otras preguntas

Lena is 4 years old than her brother Sebastian Sebastian is 3 years older than their sister Carmen Carmen is 9 years younger than their brother Eduardo if Edua
The poem "Two bodies" by Octavio Paz is most likely about ?
how do you write 4 13/20 as a decimal
An alternating current consists of charges that ?
Worsley produced several safety-pins from some corner of his garments and affected effected afflicted effectuated some temporary repairs that really emphasized
what is the answer for p+75=800
There were 3,905 more hits on the school's website in January than February. February had 9,854 hits. How many hits did the school's website have during both mo
what does infer mean
Explain how a spit is formed.
Charlie had some tests done recently to assess his risk for certain diseases. The results showed that he has a waist circumference of 47 inches, a BMI of 29, an