kc1255
kc1255 kc1255
  • 01-03-2021
  • Mathematics
contestada

Please help! Will pick Brainliest if it's the correct answer!

Please help Will pick Brainliest if its the correct answer class=

Respuesta :

alexandratrevinomont
alexandratrevinomont alexandratrevinomont
  • 01-03-2021
It is 2.491462
Hope it helps
Answer Link

Otras preguntas

ASAP help me with this PLEASE
A clock on a moving spacecraft runs 1s slower per day relative to an identical clock on earth. What is the relative speed of the spacecraft?
Help me with this question asap please !
A certain brand of coffee comes in two sizes. A 12.3-ounce package costs $2.99 . A 33.9-ounce package costs $8.74 . Find the unit price for each size. Then stat
Find the solution to the system of equations: x 3y = 7 and 2x 4y = 8 1. isolate x in the first equation: 2. substitute the value for x into the second equation:
Lee y escoge la opción con la forma correcta del presente o pasado perfecto del verbo comprar para completar la frase. Read and choose the option with the corre
Find the midpoint of the line segment joining (–4, –2) and (2, 8).
A force of 3 pounds is required to hold a spring stretched 0.6 feet beyond its natural length. how much work (in foot-pounds) is done in stretching the spring f
According to the census bureau, the average college graduate who takes out loans leaves with?
A 3. 5-a current is maintained in a simple circuit with a total resistance of 1500 ω. What net charge passes through any point in the circuit during a thirty se