xRatsxRatsxRatsx
xRatsxRatsxRatsx xRatsxRatsxRatsx
  • 03-10-2016
  • Mathematics
contestada

oranges each
$0.38

Apples each
$0.26

number 21

oranges each038 Apples each026number 21 class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-10-2016
I would say just add them together
Answer Link

Otras preguntas

Which details apply to a financing contract? Check all that apply. requires a credit check are less expensive than using a credit card includes interest rate i
Z is centroid of triangle RST. What is RW, if RV=4x+3, WS=5x-1, and VT=2x+9? x= WS= RW= Pls help its due today thanks in advance
In 1889, the Texas legislature _______ to stop unfair practices.
how to find slope of parall lines
Mary samuels recently suffered a stroke while visiting her daughter and grandchildren. as a result, mary has been admitted to a rehabilitation hospital where sh
why were the streets of Cretans wide
The philosophical study of knowledge is known as _____.
Brad is 49 years old and has his retirement savings in a 401(k). If he makes $82,500 annually, what is the maximum percentage of his income that he can contribu
why do we call the numbers we use today hindu-arabic numerals
Will soapy water evaporate faster than water