josephgarrett5373
josephgarrett5373 josephgarrett5373
  • 01-05-2020
  • Mathematics
contestada

Can some help me pleas I don’t know

Can some help me pleas I dont know class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 01-05-2020

Answer:

$0.78 for one bar

Step-by-step explanation:

2.34 divided by 3, is .78. that means the unit rate (how much for just one) is $0.78.

Answer Link

Otras preguntas

A Letter to a Student I wonder if you will let a stranger say a word to you? I have heard that you are a young woman of some ability. I have heard that you are
What is positive solution of x2 -36=5x?
Marissa drove 3000 miles in 75 hours. At this rate, how long will it take her to drive 4000 miles?
Please help me if you do thank you:)
don't take life seriously, no one makes it out alive.
who knows what is today​
Please help me solve. - 4+(-3)
OK i will give brainily thing if yall help me
How many groups of 12 day are in 1 week? Draw a tape diagram to show the relationship between the quantities and to answer the question.
Why is this event important to include in the biography frida kahlo