leylaflores855 leylaflores855
  • 04-02-2020
  • Mathematics
contestada

Using the data in the table,what is the cost of 3 apples?

Respuesta :

iqbam17531659
iqbam17531659 iqbam17531659
  • 05-02-2020

Answer:you add anmd subtract

Step-by-step explanation:

the answer is 3 to 4

Answer Link

Otras preguntas

The pentagon shown could be reflected over which line to be carried onto itself?
A 9-kilogram bag of cement costs $12.22. What is the unit price, rounded to the nearest cent
Feld defines success as being _____. A. wealthy B. attractive C. hard-working D. well-read
Which is the strongest indication that your friend is going through a depression? A. She rejects all social invitations. She used to be very social. B. She is a
Which statement describes what these four powers have in common?
describe an aqueous solution​
Which was a reason for the Nuremberg Trials?to offer an example to Soviet war criminalsto hold the German people accountable for the warto judge Nazi leaders fo
Please help me with this..
Please marry me! Summarize
a cylinder is has a radius of 11 inch and is 8 inches in height. what is the volume?​