tatumm34 tatumm34
  • 02-05-2016
  • Mathematics
contestada

14 ounces of olive oil for $3.59

Respuesta :

helpmepassplease
helpmepassplease helpmepassplease
  • 02-05-2016
25. 6 cents for each ounce
Answer Link

Otras preguntas

Teams of 4 are competing in a 1/4 mile relay race. Each runner must run the same exact distance. What is the distance each teammate runs?
Please help me! I really need to get this right before 9. Please prove the divisibility of 7^6+7^5-7^4 by 11. Use factoring so you get a number times 11. Just p
Help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Simplify the expression. -2/5(10+15m-20n)
The length of a shadow of the building is 36m. The length of the pole, which is perpendicular to the ground, is 1.9m. The length of the pole's shadow is 1.52m.
[10 Points, Algebra 2]According to my answer key the restrictions are -1 and 4. But why not positive 1?
Evaluate the expression. (9 + 5)(3 + 2)0
How to divide decimals
What are Signs of physical health
What is the slope of the line?