miacarrillo1130
miacarrillo1130 miacarrillo1130
  • 03-10-2018
  • Mathematics
contestada

I dont understand this please help me

I dont understand this please help me class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-10-2018

A.)  34.68

hope this helps


Answer Link
Аноним Аноним
  • 03-10-2018

A is your answer. Take the $289 and multiply that by 0.12.


Hope this helps & good luck. :)

Answer Link

Otras preguntas

And 18 ounce box of raisins cause $2.88 a 24 ounce box of raisins cost $3.60 which one is the better deal
What was one major weakness of the articles of confederation
a) 3y = 43 + x b) 8y + 5x = 61
Which statement is true about the religious beliefs of Northwest Coast Indians and Plateau Indians? Northwest Coast Indians believed that the tribal chief was t
Question 16 of 20 What is the degree of the polynomial 16x2 - 11x3 + 18?
Where are these cellular receptors located?
i love cat in passive ​
what did images of god typically look like in the Roman Empire and other empires of the ancient world
Which table represents a linear function?
the number of teeth in a complete primary set